Bestflix.pl

Nie ukrywam, że sposób filtrowania tytułów na oryginalnej platformie Netflix zawsze był dla mnie problemem. Korzystam z usługi, ale jako widz, który raczej szuka niż klika w te pędy w pierwszy lepszy tytuł, niejednokrotnie narzekałem na sposób prezentowania nowości, ich wyszukiwania etc.

Potrzeba matką wynalazku 🙂

Są strony, a ja wybrałem tą konkretną –  Bestflix.

Co więc oferuje Bestflix?

To serwis, który doskonale zbiera tytuły dostępne z oferty Netflix, gdzie przy pomocy kilku kliknięć wyszukasz to, co najbardziej cię interesuje. Podstawą jest tu główna strona, na której dodawane są tytuły według ich pojawiania się na portalu. Nic nie przegapisz, bo rzecz, która wskakuje na Netflix, pojawia się pod DZISIAJ, WCZORAJ itd.

Strona główna to filmy, w osobnych zakładkach są seriale, czy też OSTATNIA SZANSA, bo być może niektórzy użytkownicy nie zdają sobie sprawy, że tytuły na serwisach VOD wygasają. Portal bowiem nie kupuje ich na wieczność (o ile to nie są jego produkcje), lecz na jakiś czas. Warto kliknąć w OSTATNIA SZANSA, by ulubionego serialu, filmu nie przegapić.

Całość jest bardzo przejrzyście otagowana, więc szukając horrorów z lat 50. również znajdziecie je natychmiast. Klikając w wybrany tytuł dostaniecie zrzut oceny z IMDB, krótką notkę po polsku, zwiastun i link do usługi Netflix, by przejść do oglądania.

Polecam i rekomenduję, bo używam 🙂