Najprostszy sposób, aby usunąć tła z obrazów i zdjęć w zaledwie kilka kliknięć

Obrazy, zdjęcia i grafiki są podstawą wszystkich treści wizualnych. Są one również najtrudniejsze do prawidłowego wykonania. Dlatego tak wiele osób ma problemy z ich poprawnym wykonaniem. Na przykład, usuwanie tła z obrazów jest zadaniem, które dla wielu projektantów stanowi wyzwanie. W rezultacie większość projektantów spędza godziny próbując osiągnąć pożądany efekt lub płaci komuś innemu, aby zrobił to za nich. Na szczęście istnieją narzędzia, które sprawiają, że zadanie to jest znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. W tym wpisie na blogu badamy najlepsze darmowe narzędzia online do usuwania tła z obrazów i zdjęć w zaledwie kilku kliknięciach!

Edytory obrazu

Aby usunąć tło z obrazu, musisz najpierw utworzyć obraz w edytorze obrazu, takim jak Photoshop lub pl.depositphotos.com/bgremover.html. Chociaż istnieje wiele edytorów obrazów dostępnych na pulpicie i online, istnieje kilka, które wyróżniają się jako najlepsze do usuwania tła obrazów. Photoshop to najpopularniejsze i najpotężniejsze narzędzie do edycji obrazu na świecie, które doskonale nadaje się do usuwania tła. Photoshop to aplikacja, którą musisz pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Jest dostępny dla komputerów Mac i Windows, a także jest niezwykle potężnym i wszechstronnym narzędziem, które może być używane do znacznie więcej niż tylko usuwania tła z obrazów. Pixelmator to popularna aplikacja do edycji obrazów, która jest dostępna tylko dla komputerów Mac. Ma wiele takich samych funkcji jak Photoshop i jest tańszy niż Photoshop. Ma również łatwy w użyciu interfejs i jest idealny dla każdego, kto chce usunąć tła ze zdjęć i obrazów.

Photoshop Samouczek

Ten samouczek to przewodnik po tym, jak usunąć tło z obrazu za pomocą Photoshopa. Zacznij od otwarcia swojego obrazu w programie Photoshop. Wybierz narzędzie Magic Wand i kliknij na tło. Spowoduje to wybranie wszystkiego, co jest czarne. Wybierz narzędzie Paint Bucket i wybierz biały jako kolor, którym chcesz malować. Spowoduje to pomalowanie wybranego obszaru kolorem białym. Wybierz narzędzie Gumka i wymaż niepotrzebne części obrazu, klikając i przeciągając po obrazie. Wybierz narzędzie Gumka do tła i kliknij w części tła, które chcesz usunąć. # # Narzędzia do edycji zdjęć online Istnieje wiele narzędzi online, które pozwalają na usuwanie tła z obrazów i zdjęć. Podczas gdy większość z tych narzędzi jest dobra dla początkujących, istnieje kilka, które są doskonałe dla zaawansowanych użytkowników i projektantów. Wiele z tych narzędzi jest darmowych i może być używanych na każdym komputerze. Jeśli potrzebujesz usunąć tło z obrazu lub zdjęcia, które przesłałeś i używasz ich w postach na blogu lub na swojej stronie internetowej, oto kilka najlepszych narzędzi online do użycia. – Pixlr to darmowy edytor zdjęć online, który umożliwia usuwanie tła z obrazów i zdjęć. Możesz używać Pixlr na dowolnym komputerze i przeglądarce bez pobierania lub instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. – Canva to edytor zdjęć online, który jest również doskonałym wyborem do usuwania tła. Jest to darmowe narzędzie online, do którego można uzyskać dostęp online z dowolnego komputera. Ponieważ jest to edytor zdjęć, może być również używany do edycji i modyfikacji obrazów i zdjęć. – Fotor to edytor zdjęć online, który umożliwia usuwanie tła ze zdjęć. Jest to darmowe narzędzie online, do którego można uzyskać dostęp online z dowolnego komputera. – Sumo Paint to darmowe narzędzie do edycji obrazów i zdjęć online, które pozwala na usuwanie tła. Jest to darmowe narzędzie online, które może być dostępne online z dowolnego komputera.

Darmowy edytor wideo

Filmy wideo są tak samo ważne jak zdjęcia i stają się coraz bardziej popularne wśród blogerów i projektantów. Tworzenie animowanych filmów i filmów poklatkowych może być wyzwaniem. Jednak usunięcie tła z filmów może być jeszcze trudniejsze. Na szczęście istnieją narzędzia, które pozwalają na usunięcie tła z filmów. – Movavi Video Editor to doskonałe narzędzie do edycji wideo, które pozwala na usuwanie tła z filmów. Jest to darmowy edytor wideo, do którego można uzyskać dostęp online z dowolnego komputera. – Camtasia to zaawansowane narzędzie do edycji wideo, które pozwala na usuwanie tła z filmów. Jest to płatne narzędzie do edycji wideo, które może być dostępne online tylko z komputerów z zainstalowanym systemem Windows. – Screenflow to profesjonalne narzędzie do edycji wideo, które pozwala na usuwanie tła z filmów. Jest to płatne narzędzie do edycji wideo, które może być dostępne online z dowolnego komputera.

Aplikacje

Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na usuwanie tła z obrazów i zdjęć. Chociaż większość z tych aplikacji wymaga uiszczenia opłaty, są to doskonałe produkty, które pozwalają usunąć tła prawie każdego obrazu lub zdjęcia. – Adobe Photoshop to najpopularniejsze i najpotężniejsze narzędzie do edycji obrazu na świecie. Jest to niezwykle potężne narzędzie, które pozwala usunąć tła z obrazów i zdjęć. Jest dostępny zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows, i jest to płatna aplikacja. – Adobe Photoshop Elements to tańsza wersja Photoshopa, która jest przeznaczona dla początkujących projektantów. Pozwala na usuwanie tła z obrazów i zdjęć. Jest to płatna aplikacja, która jest dostępna zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows. Istnieje wiele sposobów na usunięcie tła z obrazów i zdjęć. Możesz użyć narzędzia do edycji obrazu, takiego jak Photoshop, edytora zdjęć online, takiego jak Pixlr lub Canva, lub narzędzia online, takiego jak Sumo Paint. Możesz też użyć darmowego edytora wideo, takiego jak Movavi Video Editor lub Camtasia. Bez względu na to, z której metody korzystasz, ważne jest, abyś ćwiczył te techniki, aby mieć pewność, że osiągasz najlepsze możliwe rezultaty.