Patronaty medialne

Co należy zrobić, aby starać się o patronat medialny bloga 'Po napisach’?

Projekt, wydawnictwo, akcja, festiwal etc. musi znajdować się w kręgu moich zainteresowań. Propozycję proszę wysłać na maila kontakt@ponapisach.pl.

Co zyskujecie?

– Podlinkowany do projektu banerek na stronie www.ponapisach.pl. Widoczny, umieszczony w miejscu wolnym od komercyjnych reklam.

– Wzmianki na fanpejdżu strony 'Po napisach’, na której znalazła swoją przestrzeń cudowna społeczność pełna filmowych (i nie tylko!) maniaków.

– Artykuły na stronie www.ponapisach.pl nawiązujące do patronatu

– Wzmianki na Twitterze

– Posty na Tumblr

– Konkursy współorganizowane wraz z zainteresowanym wydawnictwem moderowane przeze mnie na wyżej wymienionych kontach i agregatach konkursowych, z którymi współpracuję od początku istnienia bloga.

– Stały kontakt mailowy. Odpowiadam i nanoszę odpowiednie zmiany od ręki.

Wybrane warunki współpracy:

– Umieszczenie logotypu strony 'Po napisach’ na wszelkich materiałach publikowanych przy okazji omawianego produktu (po uzgodnieniu dosyłam w każdym preferowanym formacie graficznym).

– Informacje o patronacie na kontach społecznościowych należących do strony zainteresowanej odpowiednio podlinkowanych do strony www.ponapisach.pl

Pozostałych ustaleń (dotycząca materiałów patronackich, egzemplarzy recenzenckich, reklamowych – przekazywanych na rzecz akcji) dokonuję po zapoznaniu się z projektem.

Dotychczas wsparłem