Leksykon filmów postapokaliptycznych

„Interesujesz się tematyką postapo? Chcesz się dowiedzieć więcej na temat swoich ulubionych filmów? A może jesteś przekonany, że w tym gatunku nic Cię już nie zaskoczy? Teraz masz okazję zapoznać się z kompletnym przewodnikiem po filmach i serialach ukazujących świat po zagładzie– zarówno tych znanych, jak i zapomnianych perłach, arcydziełach i produkcjach klasy B, obrazach współczesnych i sprzed kilkudziesięciu lat, realizowanych na sześciu kontynentach”. To wstęp autora, a teraz kilka słów ode mnie.

Miło mi poinformować, że objąłem patronatem kolejną publikację. Niezmiernie ważną na naszym rynku, bo pierwszą opisującą filmową postapokalipsę w formie kompletnego leksykonu. Prezentowany tytuł to tom pierwszy i zrozumiałe jest, że tak duży objętościowo temat będzie wymagał kolejnej publikacji. Adam Horowski wydaje książkę na zasadach self publishingu, z dala od wydawnictw i tradycyjnych form sprzedaży. Oznacza to, że nie zobaczycie tytułu na półce w księgarniach, a będzie go można zamówić między innymi poprzez kliknięcie w okładkę na stronie 'Po napisach’ przekierowującą na stronę zamówień.

Ponieważ objąłem patronatem publikację, na blogu będą oczywiście miały miejsce „imprezy towarzyszące”. To później. Na dzień dzisiejszy zalecam pójście w moje ślady i kliknięcie w przycisk „zakup”. Filmy postapo to przecież również przewodniki z cyklu: „Jak przetrwać zagładę”. Stay tuned i marsz do sklepu -> KLIK