govod.tv

Czasy pandemii to jednocześnie złote czasy dla rynku VOD, usług streamingowych, wypożyczalni internetowych, multimedialnych rozrywek. Nie stoisz w kolejce, Twoja kopia jest zawsze na wyciągnięcie ręki (ba! na jedno kliknięcie w lewy przycisk myszki) i nie trzeba przewijać kasety po oddaniu. Najczęściej w ogóle nie trzeba oddawać!

Zwał jak zwał, chodzi o czas spędzony przy komputerze. W domu. Przy ulubionych filmach, grach komputerowych, w wirtualnej rzeczywistości.

Portal govod.tv to kolejna na rynku platforma, która oferuje (na podobnej zasadzie jak CDA) najnowsze filmy i seriale. Jednak w ofercie można znaleźć również pozycje starsze, baza się powiększa, a tym co usługę może wznieść na wyższy poziom to serwis informacyjny, teksty filmowe, opracowania, newsy (przyjmie to wizerunek bloga). Choć na razie treści filmowe i te bardziej filmoznawcze są w powijakach na govod.tv to, jak obiecują twórcy strony, temat będzie mocno rozwijany.

Co poza tym? Można napisać standard, czyli najnowsze tytuły, które trafiają do sieci, tutaj prezentowane za darmo, zarówno dla zalogowanych użytkowników, jak i tych, którzy zdecydują się na posiadanie konta. Korzystanie z serwisu jest darmowe, działa równie dobrze w Polsce i za granicą, wystarczy mieć sprawne łącze internetowe.

Serwis prowadzony jest bardzo przejrzyście, a poza dwoma trybami od strony wizualnej (nocny i dzienny) oferuje sporo “ułatwiaczy” znanych również i z innych serwisów. Podział na kategorie, gatunki, wyszukiwanie hasłami to wszystko przyspiesza i ułatwia odnalezienie się na portalu. Przejrzysta forma pomaga wyszukać tytuł. który zainteresuje użytkownika. Tym, którzy nie są zdecydowani na konkretną produkcję govod.tv również spieszy z pomocą. W dziale 'nowości’ pojawiają się regularnie dodawane pozycje…