Figurki kolekcjonerskie z motywem z filmów i seriali!

Figurki kolekcjonerskie z motywem z filmów i seriali, coraz bardziej popularne w Polsce – Sprawdź Monsteriada.pl!

Każdy rodzic wie doskonale, że nic tak nie rozwija dziecięcej wyobraźni jak czytanie książek. Początkowo to rodzice odgrywają ważną rolę w oswajaniu swojego malucha z książka. Następnie to dzieci same sięgają po coś do czytania. I tak na pólkach dzieci w wieku szkolnym możemy znaleźć już takie tytuły jak Harry Potter, Hobbit czy opowieści z Narnii, Wiedźmin czy Władca Pierścieni. Te tytuły to światowe bestsellery, z czasem dzieci sięgają także po filmy i w taki sposób budzi się w nich ogromna pasja i zamiłowanie do wielu postaci z bajek, filmów bądź komiksów. Zarówno książki jak i filmy przenoszą nasze dzieci do przepięknego świata fantasy. Jednak nikt nie powiedział, że sięgają po nie tylko dzieci. Niejeden dorosły z zaciekawieniem śledził losy wyprawy podjętej przez krasnoludów tworzących kompanie Thorina oraz Hobbita Bilbo Bagginsa. Podobnie jak nikomu nie trzeba dwa razy przedstawiać trójki czarodziejów ze szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.

To właśnie z miłości do tych bohaterów, a także wielu innych powstał sklep monsteriada.pl, w którym możemy znaleźć wiele przepięknych, oryginalnych i niepowtarzalnych gadżetów, a nawet kolekcjonerskich produktów w tematyce Harry Potter, Hobbit i Władca Pierścieni, Jurassic Park, Star Wars, Batman czy wielu innych.

Dla prawdziwych fanów tych bestselerowych powieści samo posiadanie książki bądź filmu nie wystarczy. Poszukujemy czegoś więcej, rzeczy oryginalnych, nietypowych i kolekcjonerskich jak na przykład figurki naszych ulubionych bohaterów. Na monsteriada,pl możemy znaleźć wiele gadżetów, zabawek, a także ubrań z motywami ulubionych bohaterów. Na stronie, gadżety podzielone są na dwie podkategorie dzięki temu poszukiwanie tego co nas naprawdę interesuje jest zdecydowanie łatwiejsze. Figurki kolekcjonerskie w ostatnich latach w Polsce cieszą się coraz większa popularnością. I tak na stronie sklepu pod hasłem gadżety wg kategorii znajdziemy: figurki kolekcjonerskie, mini figurki, a także akcesoria do figurek oraz popiersia bądź statuetki. Druga kategoria są gadżety według tematyki i tu wyszukiwanie jest zdecydowanie prostsze jeżeli poszukujemy konkretnej figurki kolekcjonerskiej.

Sklep prowadzony jest przez ludzi z pasją, którzy po pierwsze kochają swoją pracę, a po drugie pasjonują się książkami, filmami oraz komiksami, znanymi na całym świecie. Jeszcze niedawno w Polsce trudno był znaleźć jedno takie miejsce w którym kolekcjoner nietypowych i rzadko spotykanych gadżetów z najpopularniejszych filmów i książek mógł znaleźć cały wachlarz przeróżnych figurek, maskotek, gadżetów, a także gier, ubrań oraz kostiumów.

Nasza oferta poszerza się z miesiąca na miesiąc o nowe tytuły dzięki temu w zasadzie każdy fan takich książek bądź filmów jak Harry Potter, Jurassic World, Hobbit bądź Star Wars znajdzie coś dla siebie.