Wygraj dwie płyty DVD

W dzisiejszym konkursie w puli są cztery zestawy zawierające filmy Lament Zombie Express (szczegóły dotyczące patronatu i wydań znajdziecie tutaj). Tych czterech pakietów nie będzie jednak tak łatwo wyrwać z moich rąk! A może łatwo? Wydaje mi się, że dla miłośnika horrorów, zadanie będzie proste.

W pliku dźwiękowym usłyszycie pojedyncze sceny z dziesięciu horrorów. Różnych. Starszych, nowszych, na pewno znanych. Fragmenty poszczególnych różnią się długością. Waszym zadaniem jest rozpoznanie tylu ile zdołacie i wysłanie listy na adres kontakt@ponapisach.pl z dopiskiem „konkurs Mayfly„. Cztery pakiety rozlosuję wśród osób, które przyślą najwięcej poprawnych tytułów (maks 10, tyle, ile jest ich „zamkniętych” w klipie muzycznym).

Powodzenia i nadstawcie uszu!


 

1. Organizatorem konkursu jest autor niniejszego bloga.
2. Nagrodą jest film Lament i Zombie Express w pakiecie dla czterech osób.
3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 01-01-2018 i kończy 10-01-2018 o godz. 23:59.
4. Listę z odgadniętymi tytułami proszę przesłać na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “konkurs Mayfly”. Nagrodę otrzymają cztery osoby rozlosowane wśród tych, które prześlą najwięcej poprawnych odpowiedzi.
5. Zwycięzców powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
6. Za wysyłkę odpowiadam ja.
7. 
Obowiązuje zasada ostatniego maila (do 10.01 do godz. 23:59) z danego adresu. Można więc, w przypadku olśnienia, ponownie wysłać ostateczną listę 10 odgadniętych tytułów.

Filmy możecie kupić na stronie dystrybutora, o tutaj.

UPDATE

Gratulacje dla:

Maciej Prokop (jedyne 10/10), Jan Sławiński (9/10), Jędrzej Szczepański (9/10), Kuba Haczek (9/10).
Maciej wygrał bez losowania, pozostałe osoby z trafnymi odpowiedziami 9/10 zostały wylosowane spośród pięciu (!!) takich trafień. Wszystkim uczestnikom dziękuję za walkę! A tak prezentuje się cała „odkryta” zagadka. Konkurs się podobał? Robić podobne?