DEZOLACJA

Tak rozpocznie się Dezolacja, film z nurtu postapokaliptycznego, krótki metraż, któremu ’Po napisach’ pomoże swoim patronatem.

Postapokaliptyczny świat. Silne wiatry powodują, że powietrze w każdej chwili może okazać się trujące.  Na pielgrzymów, którzy zdecydują się szukać szczęścia w Świętej Ziemi czają się Łowczy.  Maciej i Kasia, chociaż starają się dotrzeć do obozowiska Kapłanów, gdzie mogą liczyć na zbawienie. W milczeniu muszą zmierzyć się z własnymi słabościami i zagrożeniami postapokaliptycznego świata.

Scenariusz powstał na motywach opowiadania Szymona Stoczka pt.: „Post”.

Taki jest zarys fabuły. W 15 minutowej historii dostaniemy trochę akcji, thrillera, a wszystko w tonacji postapokaliptycznej. Na ten czas potrzeba Waszej pomocy. Twórcy już włożyli trochę swoich środków, ale do pełni szczęścia jeszcze kilka stówek brakuje :). I uważajcie! Do końca zbiórki zostało raptem trzy tygodnie, więc radzę zewrzeć szyki i wysupłać parę złotych na postapokaliptyczne filmowe doznanie.
Cieszę się bardzo, że 'Po napisach’ objęło patronatem kolejną akcję. Kolejną, która tematycznie bardzo pasuje do profilu tej strony. Walczymy i zapewniam, że będę na bieżąco informować o postępach produkcyjnych. Zerknijcie na poniższe demo produkcyjne. Już tak krótka forma daje wgląd w możliwości twórców, a co ważniejsze widać na pierwszy rzut oka, że w klimacie postapo czują się wyśmienicie. Zaglądajcie na fanpejdź twórców i oczywiście tutaj, pod tag DEZOLACJA!