3 DNI GROZY

Przegląd horrorów 3 DNI GROZY od 7 kwietnia w toruńskim kinie Centrum.

Już w piątek, 7 kwietnia, w toruńskim kinie Centrum (CSW „Znaki czasu”) odbędzie się przegląd horrorów 3 DNI GROZY – prawdziwa gratka dla miłośników filmowych mocnych wrażeń. W repertuarze imprezy znalazły się różnorodne i oryginalne filmy z różnych stron świata, pochodzące z dwóch osobnych przeglądów: FEST MAKABRY i HISZPAŃSKIEGO MARATONU STRACHU.

Z repertuaru Fest Makabry kino Centrum zaprezentuje sześć filmów: inspirowany prawdziwą zbrodnią fiński slasher Bodom, pastiszowy horror komediowy Amerykański burger, redefiniującą w mrocznym tonie baśń braci Grimm, Klątwę Śpiącej Królewny, bijący rekordy popularności, naszpikowany akcją Zombie Express, zapatrzony w kultowy Coś Johna Carpentera, zimowy horror Pod mroczną górą oraz rozbrajający absurdalnym humorem, niepoważny w każdym calu Atak krwiożerczych donatów.

W programie Hiszpańskiego Maratonu Strachu znalazły się trzy mrożące krew w żyłach historie, odsłaniające mroczną stronę hiszpańskiej duszy. W filmie Ścieżka zła zazdrość i szaleństwo dojdą do głosu w śnieżnej głuszy, Gniazdo ryjówek odkryje przed widzami rodzinne tajemnice i religijne rytuały w ponurej madryckiej kamienicy, a Ciało Anny Fritz pokaże, jaka kara grozi za poszukiwanie erotycznych doznań w zielonkawym świetle kostnicy.

piątek, 7 kwietnia:

15.30 – Bodom (85 min.)

18.00 – Upiór w operze, seans z muzyką na żywo

20.30 – Klątwa śpiącej królewny (89 min.) FEST MAKABRA

sobota, 8 kwietnia:

17.00 – Ścieżka zła (82 min.) HISZPAŃSKI MARATON STRACHU

19.00 – Ciało Anny Fritz (76 min.) HISZPAŃSKI MARATON STRACHU

20.45 – Gniazdo ryjówek (95 min.) HISZPAŃSKI MARATON STRACHU

niedziela, 9 kwietnia:

14.00 Pod mroczną górą (99 min.) FEST MAKABRA

16.00 Atak krwiożerczych donatów (98 min.) FEST MAKABRA

18.00 Amerykański burger (78 min.) FEST MAKABRA

20.00 Zombie Express (118 min.) FEST MAKABRA