Trainspotting: Zero – KONKURS

trainspotting

Bohaterowie Trainspotting powracają!

Życie Marka Rentona zdaje się biec zwyczajnym torem: uczelnia, śliczna dziewczyna, a nawet pewien status społeczny. Jednak po śmierci młodszego brata wszystko po kolei mu się rozpada, a on sam zaczyna szwendać się ze starymi kumplami. Sick Boy, Spud Murphy, Tommy Lawrence, Matty Connell oraz Franco Begbie szybko wciągają go w swoje szalone plany.

Irvine Welsh ponownie zabiera nas do Edynburga lat 80., do epoki thatcherowskiej – wysokiego bezrobocia, kiepskich widoków na przyszłość, do czasów, kiedy kasa i dragi były trudne do zdobycia. Stworzona przez niego barwna ekipa miota się pomiędzy kolejnymi mrocznie komicznymi nieszczęściami. Mocna, ujmująca powieść Trainspotting Zero − za sprawą pieprznego języka i chropawego humoru − wyśmienicie odtwarza zawrotny zjazd na dno głównych bohaterów. Prequel kultowego bestsellera Trainspotting to powieść porywająca, która w ujmujący sposób ukazuje, jak stworzeni przez Welsha barwni szubrawcy zbłądzili po raz pierwszy.

To idealny moment, by poznać wcześniejsze losy chłopaków z Edynburga. Przecież już w przyszłym roku do kin wchodzi T2: Trainspotting. Mam więc dla Was dwa egzemplarze powieści Trainspotting Zero. By je wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie:

Podaj imię i nazwisko aktora wcielającego się w postać Marka Rentona.

 

1. Tytuł ukazał się dzięki Wydawnictwu REPLIKA
2. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo REPLIKA i autor niniejszego bloga.
3. Nagrodą jest jeden z dwóch egzemplarzy książki Trainspotting Zero
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 23-11-2016 i kończy 01-12-2016 o godz. 23:59.
5. Odpowiedź proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “TRAINSPOTTING ZERO”. Nagrodę rozlosuję wśród osób, które nadeślą prawidłową odpowiedź.
6. Zwycięzców powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Za wysyłkę książek odpowiada autor bloga.
8. Zachęcam do udziału

trainspoting_zero_300

EDIT/ Książki powędrują do: 

cn**********st@wp.pl
bzy*************50@wp.pl