Trzecie urodziny

Zdarzyło się tak, że trzy lata temu postanowiłem zacząć zarażać Was swoimi filmowymi pasjami. Trwa to po dziś dzień, a ja mam nadzieję, że za szybko to się nie skończy. W sumie, czemu miałoby się skończyć?

Chciałem na trzecie urodziny niniejszego filmowego bloga ukończyć przeniesienie całej treści ze szkiców, ale z wiadomych przyczyn to się nie udało. Robię to wciąż sukcesywnie, więc do tej pory możecie znaleźć tylko 70% oryginalnej treści. Najbardziej brakuje mi opracowanych solenizantów – reżyserów, których jeszcze sporo oczekuje przejścia w stan „opublikowanych”. Do tego czasu nie zamierzam zamieszczać premierowych subiektywnych zestawień filmografii danego twórcy. Pracy jest sporo i w innych „sektorach” (wciąż dla mnie nowej) strony. Czeka przecież podstrona z filmowymi petardami, czyli propozycjami kina szczególnie intensywnego. Poza tym mam tak wiele pomysłów, że ręce mi niejednokrotnie opadają, gdy mogę na swoje hobby (niestety wciąż hobby) poświęć niecałą godzinę dziennie. A gdzie tu znaleźć czas na obejrzenie dobrego filmu?

Wspomniana nowa strona hula w najlepsze i mam nadzieję, że Wam podoba się tak samo jak jej właścicielowi. Zdaję sobie sprawę, że jako osoba, która składała to od początku, mam z pewnością zamglony obraz rzeczywistości i nie widzę wielu jej wad. Jeżeli uważacie, że coś należy usprawnić, piszcie.

W planach mam dalszy rozwój. Na pierwszy ogień idzie oczywiście przeniesienie całej treści w tryb aktywny. Po drugie, przydałaby się jakaś pomoc, więc pozwolę sobie wystosować odpowiednią notkę w celu poszukania redaktora współprowadzącego serwis.

Co znajdziecie tutaj w nadchodzącym czwartym roku działalności? Masę świetnego stuffu! Nowe filmy, stare filmy, crowdfundingowe projekty, polecajki, zapowiedzi, trochę książek i muzyki. Martwi mnie trochę, że środek ciężkości interakcji z czytelnikami przeniósł się w znacznym stopniu na portale społecznościowe. Jednak… taki jest widocznie znak czasów i muszę się z tym pogodzić.

Dziękuję Wam jednocześnie za te trzy lata filmowych przygód i proszę o więcej.