Leksykon Filmów Postapokaliptycznych

Objęty patronatem medialnym Leksykon filmów postapokaliptycznych być może już zdobi niejedną domową biblioteczkę. Jeżeli nie, to czas to zmienić!

Żeby wejść w posiadanie egzemplarza, który został przyozdobiony autografem autora należy zrobić zdjęcie odwołujące się w jakikolwiek sposób do tematyki postapokaliptycznej (w sensie dosłownym lub przenośni). Zdjęcie nie musi być nowe, może być wyciągnięte ze starych domowych zasobów. Fotki inspirowane filmową postapokalipsą odwołujące się do danego filmu z pewnością będą potraktowane bardziej przychylnym okiem. Najważniejsze, żeby zdjęcie było własne. Może być naturalne, zaaranżowane, jakiekolwiek. Wysłane powinno być drogą elektroniczną na adres: kontakt@ponapisach.pl z tematem ’konkurs postapo’. Konkurs trwa do czwartego stycznia przyszłego roku, abyście przy okazji jakiejś postapokalipsy na zabawie sylwestrowej (lub przy stole wigilijnym) mogli uchwycić szczególną akcję swoim aparatem, smartfonem, ziemniakiem…


 

1. Organizatorem konkursu jest autor niniejszego bloga.
2. Nagrodą jest Leksykon filmów postapokaliptycznych dla jednej osoby (z autografem autora).
3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 20-12-2017 i kończy 04-01-2018 o godz. 23:59.
4. Strzeloną fotkę proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “konkurs postapo”. Nagrodę otrzyma osoba, która według mnie zrobi najfajniejsze zdjęcie.
5. Zwycięzcę powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
6. Za wysyłkę odpowiadam ja.

Książki możecie dostać na stronie autora, o tutaj.

UPDATE. Konkurs wygrywa Szymon z maila szy******ych@wp.pl . A tak prezentuje się zwycięskie zdjęcie: