Wygraj 2 książki

 

Chcecie zgarnąć prezentowany pakiet dwóch książek?

Zwierciadło piekieł Graham Masterton

Mieszkający w Hollywood scenarzysta Martin Williams jest doszczętnie spłukany. Kiedy jednak natrafia na lustro, wiszące niegdyś w domu małoletniego gwiazdora z lat trzydziestych, z radością wydaje na nie ostatni grosz. Tragiczna historia małego Boofulsa, utalentowanego młodego aktora, którego zaszlachtowała i porąbała na kawałki jego własna babcia, stanowi od dawna obsesję Martina. Niebawem odkrywa on, że wymarzony zakup jest w rzeczywistości zmaterializowaniem koszmaru. Lustro nie tylko wisiało w domu Boofulsa, ale również było świadkiem śmierci tego jasnowłosego aniołka. W efekcie otworzył się w nim przerażający portal, prowadzący do równoległego świata piekieł. Gdy więc ginie wnuk gospodarza Martina, szybko staje się jasne, że tajemniczy portal ma z tym coś wspólnego. Jednak skoro mały chłopczyk mógł przeniknąć do wnętrza zwierciadła, co w takim razie może się z niego wydostać?

Orange is the new black. Dziewczyny z Danbury  Piper Kerman

Przekrocz próg więzienia dla kobiet… Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi z aktem oskarżenia, ledwo przypominała tę lekkomyślną, młodą kobietę, którą była tuż po ukończeniu Smith College. Teraz jednak musi rozliczyć się z konsekwencjami swojego krótkiego, beztroskiego flirtu z handlem narkotykami i trafia do więzienia dla kobiet w Danbury, w stanie Connecticut. Jeżeli myślała, że choć w drobnym stopniu mogła przewidzieć, co ją czeka… cóż, grubo się myliła.


Co należy zrobić, by mieć w domu na półce oba tytuły? Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Podaj tytuł pełnometrażowego filmu (jedynego) jaki powstał na podstawie powieści Grahama Mastertona.

Odpowiedź proszę wysłać na maila kontakt@ponapisach.pl koniecznie z tematem wiadomości “KONKURS”

1. Tytuły ukazały się dzięki Wydawnictwu Replika
2. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Replika i autor niniejszego bloga.
3. Nagrodą jest Zwierciadło piekieł i Orange is the new black. Dziewczyny z Danbury w jednej paczce dla jednej osoby.
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 24-11-2017 i kończy 28-11-2017 o godz. 23:59.
5. Odpowiedź na pytanie proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “KONKURS”. Nagrodę rozlosuje wśród osób, które prześlą poprawną odpowiedź.
6. Zwycięzcę powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Za wysyłkę odpowiada Wydawnictwo Replika

Książki możecie dostać na stronie wydawnictwa, o tutaj.

EDIT/ Zwycięzcą konkursu zostaje Piotr z mailem mak*****r36@wp.pl