Barry Lyndon – konkurs

Z prezentowanego pakietu do zgarnięcia jest jeden egzemplarz powieści Barry Lyndon. (kolejne konkursy pojawią się już na dniach).

“Zakładam, że nie ma w Europie dżentelmena, który nie słyszałby o rodzinie Barrych z Barryogue w królestwie Irlandii, gdyż nie da się znaleźć bardziej sławnego nazwiska w almanachu Gwillima czy też u D’Hoziera. I chociaż, jako człowiek światowy, nauczyłem się z całego serca gardzić pretensjami PRETENDENTÓW do szlachetnego urodzenia, których genealogia jest krótsza od genealogii mojego czyścibuta, chociaż naśmiewam się z pogardą z przechwałek wielu moich rodaków, którzy podają się za potomków królów Irlandii, a szczycą się posiadłościami nie większymi od zagród, które wykarmiłyby zaledwie jedną świnię, mówiąc o nich, jakby te – pożal się Boże – posiadłości były udzielnymi księstwami, zwykła uczciwość każe mi utrzymywać, że moja rodzina była najszlachetniejszą ze wszystkich rodzin na wyspie i, prawdopodobnie, na całym świecie.” (fragment powieści)

Co należy zrobić, by mieć w domu na półce własnego Barry’ego Lyndona?

Rozwinąć się kreatywnie i przedstawić się w jak najbardziej zuchwały, łotrzykowski sposób. Popuśćcie wodzę fantazji, kłamcie, fantazjujcie i w jednym akapicie przedstawcie swoją osobę tak, by odźwierni nie mieli wątpliwości czy wpuścić Was na królewski dwór i przekazać egzemplarz powieści.

Kim więc jesteś?

Odpowiedź proszę wysłać na maila kontakt@ponapisach.pl koniecznie z tematem wiadomości “BARRY LYNDON”

1. Tytuł ukazał się dzięki Wydawnictwu Replika
2. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Replika i autor niniejszego bloga.
3. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki Barry Lyndon
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 28-02-2017 i kończy 12-03-2017 o godz. 23:59.
5. Odpowiedź na pytanie proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “BARRY LYNDON”. Nagrodę otrzyma osoba, która napisze najciekawszą odpowiedź.
6. Zwycięzcę powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Za wysyłkę książki odpowiada autor bloga.
8. Zachęcam do udziału

Książkę możecie dostać na stronie wydawnictwa, o tutaj.

 

/EDIT Zwycięska prezentacja, najbardziej zuchwała i awanturnicza przyszła z maila ga*****pl@gmail.com