Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino”

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino

Jest taki festiwal filmowy, który już w swoim zamierzeniu jest trochę dziwny. Traktuje bowiem o filmach dziwnych. Z reguły są to produkcje amatorskie. Lepsze i gorsze, ale zawsze kręcone z wielkim sercem przez twórców. To przecież ich dzieci, a Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino to ich miejsce. 12 sierpnia br. rusza 5 edycja festiwalu! Miło mi z tej okazji poinformować, że objąłem patronatem medialnym ww. imprezę, więc informacje o filmach, zwycięzcach, galerie będą się regularnie pojawiać na www.ponapisach.pl

Z tej okazji ślę do Was apel prosto od organizatora.

Lubicie zombie, wampiry, wilkołaki albo kosmitów? A może wolicie ekspresjonizm, surrealizm lub inne filmowe eksperymenty? Tak czy inaczej, z pewnością lubicie się dobrze bawić. I właśnie do takiej zabawy zaprasza po raz piąty pabianicki  Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino”.

Zachęcamy Was do nadsyłania swoich prac. To jedyny festiwal nie narzucający żadnych ograniczeń – każdy film ma szansę zostać zaprezentowany. Jeśli Twoje filmy stanowią wyzwanie dla logiki i zdrowego rozsądku – dobrze trafiłeś 😉 Kręcisz z humorem, dystansem, absurdalnie i intrygująco – musisz zgłosić swój film na Kocham Dziwne Kino!

Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca. Listę zakwalifikowanych tytułów podamy 20 lipca.

 

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino