Plemiona Europy – plakat, zwiastun, zdjęcia

 

Najnowsza produkcja twórców „Dark” już 19 lutego na Netflix!

Rok 2074: Europa, jaką znamy, już nie istnieje. 45 lat po tajemniczej katastrofie stare narody zniknęły, kontynent został podzielony na małe kraje i mikropaństwa, w których różne plemiona walczą o dominację: PLEMIONA EUROPY.

Sześcioczęściowa seria oryginalna Netflix autorstwa Philipa Kocha pojawi się 19 lutego. Producenci stojący za sukcesem serialu DARK: Quirin Berg, Max Wiedemann oraz Maximilian Vetter wyprodukowali tę oszałamiającą wizualnie postapokaliptyczną opowieść przygodową. W centrum tej fantastycznej historii znajduje się trójka rodzeństwa z plemienia Źródlan. Kiedy zostają rozdzieleni, każdy z nich musi walczyć o własne przetrwanie, swoją wolność i rodzinę.

Rachel Eggebeen, dyrektor ds. produkcji własnych Netflix w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki: „Wizja przyszłości Philipa Kocha zapewnia ekscytującą rozrywkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wraz z Wiedemann & Berg przedstawić tę odważną historię światu ”. Producent wykonawczy Quirin Berg dodaje: „PLEMIONA EUROPY okazały się fascynującą sagą, wielką przygodą, która może zainspirować ludzi na całym świecie”.