Scenariopisarstwo dla początkujących

Podczas oglądania filmu masz wrażenie, że opowiedziałbyś tę historię zupełnie inaczej? Marzysz o tym, żeby swoje pomysły zobaczyć na ekranie? Na warsztatach „Scenariopisarstwo dla  początkujących” w Bahama Films poznasz tajniki pisania scenariuszy filmowych zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej – pracując nad własnym tekstem.

Bahama Films zaprasza na zajęcia wszystkich miłośników kina, bez względu na wiek czy zawód. Nasz najmłodszy kursant miał 16, najstarszy – 86 lat. Podczas warsztatów Uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu i kreacji bohaterów, poprzez opracowanie konceptu i struktury scenariusza, aż po pisanie zapadających w pamięć dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego przed producentem. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych.

Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym i telewizyjnym. Warsztaty odbywają się w małych grupach (5-9 osób) w centrum Warszawy i centrum Krakowa. Zajęcia prowadzone są zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru dogodnego terminu. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej

 

WAŻNE! Z hasłem „Po napisach” czytelnicy bloga otrzymają zniżkę 200 zł na warsztaty.