speed networking

#Katowice

No proszę! Jest taka sprawa, że masz pomysł, a jesteś sam. Przydałaby się pomoc, bo co dwie głowy, to nie jedna. I tu już nie chodzi tylko o dwie głowy, a o zarażenie pomysłem, wspólną zajawkę, być może kontakt biznesowy, ale nie tylko. Od paru lat myślisz na przykład o zainicjowaniu piątkowych wieczorków w stylu noir. Takich konkretnych, z whisky, oglądaniem filmów z Humpreyem Bogartem itd. Jesteś sam, chciałbyś się z kimś podzielić. To ten moment, kiedy możesz wyjść ze swoją inicjatywą. I ja, jako autor strony 'Po napisach’ cieszę się, że nie tylko mogę temu przyklasnąć, ale również objąć patronatem takie wydarzenie.speed networking | 20.12.2017 | Drzwi Zwane Koniem

Masz pomysł na nowy projekt, lecz wciąż szukasz odpowiednich ludzi z którymi można go zrealizować? Działasz w mieście, animujesz kulturę, edukujesz? Przyjdź na „speed networking”, w ciągu 30 sekund przedstaw swój koncept i znajdź współpracownika! speed networking to formuła spotkania, którego celem jest wspieranie zawierania kontaktów, nawiązywanie współpracy i poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Spotkanie w Katowicach jest dedykowane działaczom miejskim, aktywistom, członkom organizacji pozarządowych, animatorom kultury, a także wszystkim osobom mającym ciekawe pomysły i poszukującym współpracy przy projektach.

Każdy zarejestrowany uczestnik dostaje 30 sekund na przedstawienie drugiemu uczestnikowi swojego pomysłu. Co minutę uczestnicy zmieniają partnerów do rozmowy. Zakres tematyczny spotkania:

– kultura
– edukacja
– działania społeczne

Kiedy? 20.12.2017 | 19.00

Gdzie? Drzwi Zwane Koniem, ul. Warszawska 37, Katowice. Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja miejsc!

Link do rejestracji. Po spotkaniach zapraszamy na afterparty!

Impreza w ramach 20-lecia Stowarzyszenie pfee. Link do wydarzenia na FB