Scenariopisarstwo dla początkujących

Podczas oglądania filmów zdarza Ci się myśleć, że historię z ekranu opowiedziałbyś zupełnie inaczej? W Twojej głowie kłębią się pomysły, które chciałbyś zobaczyć w kinie albo w telewizji? Warsztaty Bahama Films pomogą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i zrobić pierwszy krok w świat filmu.

23. EDYCJA WARSZTATÓW „SCENARIOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH”

Warsztaty scenariuszowe BAHAMA FILMS przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży filmowej. Podczas zajęć Uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu, opracowania konceptu i struktury scenariusza, aż po sposób kreacji postaci i pisanie dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju, podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym.

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu).

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

Dla czytelników ‘Po napisach‘ ponownie został przewidziany specjalny rabat! Każdy zgłaszający swoją chęć do wzięcia udziału w warsztatach (telefonicznie, mailowo, etc.), na hasło ‘Po napisach’ otrzyma rabat 200 zł.

23. EDYCJA WARSZTATÓW „SCENARIOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH”