Tom Hanks. Enigma – konkurs

Pierwsza w Polsce biografia Toma Hanksa.

Ulubieniec milionów. Aktor, reżyser, producent filmowy, pisarz, dwukrotny zdobywca Oscara – Toma Hanksa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Kochany za role w komediach romantycznych, takich jak kultowa Bezsenność w Seattle czy Masz wiadomość, doceniany za role dramatyczne. Zdobywca dwóch Oscarów: za postać prawnika w Filadelfii oraz niezapomnianą kreację w uwielbianym przez widzów na całym świecie filmie Forrest Gump. Filmy Szeregowiec Ryan, Cast Away – poza światem czy Kapitan Phillips ugruntowały pozycję Hanksa jako jednej z największych gwiazd Hollywood.

Za radosnym wizerunkiem kryje się człowiek o burzliwym dzieciństwie. Tom szybko postanowił się ustatkować, ale życie miało inne plany. A potem pojawiła się Rita i wszystko odmieniła. Nadeszły sukcesy, sława i kolejne możliwości – w tym w świecie polityki. Tom na prezydenta?

Odkryj tajemnice jednej z najbardziej znanych gwiazd filmu.

KONKURS

Mam dla Was trzy egzemplarze książki Tom Hanks. Enigma. Szczegóły na temat tytułu znajdziecie tutaj. Zadanie powinno być proste,.

Jaki jest Twój ulubiony filmowy bohater, którego na wielkim ekranie wykreował Tom Hanks. Uzasadnij w jednym zdaniu.

1. Tytuł ukazał się dzięki wydawnictwu Znak
2. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Znak i autor niniejszego bloga.
3. Nagrodą są trzy egzemplarze książki Tom Hanks. Enigma dla trzech osób..
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 10-10-2021 i kończy 15-10-2021 o godz. 23:59.
5. Odpowiedź na pytanie proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “Tom Hanks”. Nagrodę rozlosuję wśród osób, które prześlą najciekawszą odpowiedź
6. Zwycięzców powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Za wysyłkę odpowiada wydawnictwo.
8. Zachęcam do udziału.
EDIT / zwycięskie maile przyszły z adresów:
pa*****1@gmail.com
ad******siewicz@gmail.com
te***tek@poczta.fm