DRACUL – KONKURS

Dla tych, którzy wiedzą, że potwory istnieją naprawdę

Rok 1868. Bram Stoker przygotowuje się do starcia z nieludzką bestią. Uzbrojony w lustra, krzyże, wodę święconą i broń, czeka na atak. To będzie najdłuższa noc w jego życiu.

Zdeterminowany, by opowiedzieć światu o swoich przeżyciach, młody Bram spisuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego miejsca. Osamotniony snuje niesamowitą narrację sięgającą jego dziecięcej choroby, tajemniczej cioci Ellen i rzeczy, których przez lata nie potrafił wyjaśnić. Niewiarygodne historie, które kiedyś włożyłby między bajki, okazały się prawdą.

Dracul to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru. Dacre Stoker, potomek twórcy Draculi, oraz J.D. Barker, autor bestsellerowej Czwartej małpy, ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów, tworząc nową, przejmującą opowieść.

KONKURS

Mam dla Was dwa egzemplarze książki Dracul. Szczegóły na temat tytułu znajdziecie tutaj. Zadanie jest proste, a jeżeli będziecie mieli problem ze znalezieniem odpowiedzi, odsyłam do mojej recenzji na stronie.

Jaki zawód wykonywał Thornley Stoker, brat Brama Stokera, autora „Draculi”?

1. Tytuł ukazał się dzięki wydawnictwu Czarna Owca
2. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Czarna Owca autor niniejszego bloga.
3. Nagrodą są dwa egzemplarze powieści Dracul dla dwóch osób..
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 14-09-2020 i kończy 20-09-2020 o godz. 23:59.
5. Odpowiedź na pytanie proszę wysłać mailem na adres kontakt@ponapisach.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać “Dracul”. Nagrodę rozlosuję wśród osób, które prześlą prawidłową odpowiedź.
6. Zwycięzców powiadomię mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Na maila zwrotnego z adresem będę czekał 7 dni. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Za wysyłkę odpowiada wydawnictwo.
8. Zachęcam do udziału
EDIT. Książki lecą do zwycięzców, którzy podesłali maile z adresów:
paul********ota@wp.pl
rzu*****ki19@gmail.com