Carnage park (2016)

To ten moment, kiedy wypada pochylić się nad twórczością Mickey’a Keatinga – reżysera, producenta i scenarzysty. Twórca Darling (2015), który to film został opisany na portalu Magivanga jako „coś, czego wciąż brakuje we współczesnym kinie grozy”. Jeżeli zerkniecie na filmografię Keatinga, możecie stwierdzić z pewnością jedno: pracoholik. A to już dobrze wróży w tej branży.

Chociaż styczności z kinem firmowanym przez Keatinga jeszcze nie miałem, to najnowsza produkcja wydaje się być rzeczą koniecznie do zobaczenia.

Carnage

Carnage Park doczekał się oficjalnego plakatu, bowiem zwiastun już krąży jakiś czas w sieci. I chociaż film trafi od razu do dystrybucji VOD, to jest tytułem, który zapowiada się co najmniej intrygująco. Akcja osadzona w 1978 roku opowiada o dwóch złodziejach: „Scorpion Jacku” i Lennym oraz ich zakładniczce Vivian (Ashley Bell). Po nieudanym rabunkowym napadzie dostają się na teren opanowany przez wojennego weterana Wyatta Mossa. Ten zaś owszem, wpuszcza ochoczo, ale wypuścić nie ma zamiaru nikogo ze swojej ziemi… Ostateczny pojedynek rozegra się pomiędzy Vivian, a wojskowym. Czyżby narodziny nowej heroiny?

carnage park 2

carnage park 3

carnage park 4