Tumblr Instagram Facebook Twitter
NAJNOWSZE LOSOWE
STREFA VHS

Kasyna online – poznaj najlepsze rodzaje gier

Przestrzeń internetowa wręcz kipi od kasyn online dających graczom możliwość korzystania z tysięcy różnych gier dostosowanych do setek różnych mechanik. Zanim przystąpimy do gry na prawdziwe pieniądze, możemy zagrać w demo, na podstawie którego ocenimy, czy taka forma rozrywki nam odpowiada.

Co więcej, w sieci nie brakuje stron internetowych, dzięki którym jesteśmy w stanie zaczerpnąć wielu ciekawych opinii. Takim serwisem jest Poland Bonusesfinder, którego właścicielem jest Tony Sloterman. To narzędzie powalające na porównanie bonusów dostępnych w grach online, w tym aktualne bonusy bez depozytu. Takich portali jest znacznie więcej. Warto je sprawdzać, by do danej gry za pieniądze przystąpić w pełni przygotowanym. Dlatego w niniejszym tekście skupimy się na kilku mechanikach, na jakich bazuje pełna paleta tak zwanych kasynówek.

Ruletka

Kasyna online bardzo często inspirują się tradycyjnymi grami znanymi ze stacjonarnych domów gier. Dobrym przykładem jest prawdopodobnie najpopularniejsza tego typu gra świata wchodząca w skład gier stołowych. Chodzi oczywiście o ruletkę, która w swojej pierwotnej wersji zabawiała już starożytnych Greków. Ta znana dziś wynaleziona została w połowie XVII wieku. Od tamtej pory królową kasyn jest właśnie ruletka.

Amerykańska, europejska, francuska, a może ruletka bez zera? Każda z nich budzi w kasynach ogromne emocje. Tym bardziej w internecie, gdzie słynna ruletka również przyjęła się wręcz doskonale! Gier wykorzystujących mechanikę ruletki w sieci nie brakuje, co czyni ją szalenie popularną także na tym polu.

Automaty online

To chyba najczęściej kopiowana mechanika dostępna w świecie online. Sloty z trzema, bądź pięcioma bębnami, przelatujące przed oczami owoce lub liczby ze słynnym 777 na czele. Okazuje się, że system wymyślony na Dzikim Zachodzie grubo ponad 100 lat temu, pobudza wyobraźnię graczy po dziś dzień. To po prostu sprawdzone rozwiązanie, które dobrze się czuje również w dobie internetu.

Najpopularniejsze to automaty z jackpotem, hotspot, wideo sloty, ale odmian jest znacznie więcej. Jeśli poszukujemy tego typu rozrywki, z całą pewnością będzie ona dostępna w każdym kasynie online.

Kasyna na żywo

Nie ma chyba wątpliwości, że obecnie to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie opcji na grę online, która ustępuje chyba tylko rosnącym w siłę rozwiązaniom typu VR. Fenomen polega na tym, że gramy z krupierem dostępnym w studiu, jest możliwość interakcji, a nawet rozmowy. Kasyna live zwykle słyną z ruletki, blackjacka, czy pokera. I co ważne, praktycznie każdy portal z grami online ma w swoim zestawieniu także kasyna na żywo.

Blackjack

No to pograjmy w popularne oczko, czy jak kto woli, w 21. Geneza historyczna akurat tej gry nie jest nam do końca znana, co nie zmienia faktu, że blackjack jest kasynową rozrywką szczególnie bardzo pożądaną, także w świecie internetowej rozrywki. Ponoć na swoim dworze zachwycał się nią już Ludwik XV, król Francji. Obecnie blackjacka zna każdy fan kasyn online.

Poker

Na tapet trafia prawdopodobnie najpopularniejsza karcianka świata, która doczekała się wielu osłon w wydaniu online. Poker kojarzy nam się między innymi z Dzikim Zachodem, jednak, aby poznać genezę, musimy się zanurzyć w annałach historycznych znacznie głębiej, bo być może nawet do czasów starożytnej Persji.

W tradycyjnej formie mamy do czynienia z grą karcianą, do której potrzebujemy jednej talii. Poker zawsze był związany z gra na pieniądze, jednak istnieje też forma sportowa tej karcianki. Liczba graczy przy jednym stole nie jest ograniczona, jednak najczęściej praktykowanym rozwiązaniem jest gra w nie więcej jak 10 osób. Także poker doczekał się wielu wersji online, w które można grać w niemal każdym kasynie internetowym.


To rzecz jasna tylko kropla w morzu popularnych mechanik, które służą obecnie deweloperom za twórczy background. Równie często eksploatowane, co powyższe, są też bacarat, kości, zdrapki, sicbo i tym podobne. Każda z nich doczekała się wielu odsłon w świecie online i nie mamy wątpliwości, że jeśli będziemy mieli wolę w takowe pograć, nic nie będzie stało na przeszkodzie.