PoNapisach
Tumblr Instagram Facebook Twitter
NAJNOWSZE LOSOWE
STREFA VHS

Venom (2018)

Czekam, bo Venoma gra Tom Hardy, a z Tomaszem każda rzecz jest godna uwagi. Venom – postać z komiksów Marvela to pozaziemska forma życia. Wchodzi w symbiozę i egzystuje razem człowiekiem. To tyle, co do samego zjawiska. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer, który pracował już z Hardym na planie Gangster Squad. Co ciekawe, pracował również z Woodym Harrelsonem (też w obsadzie Venoma) podczas kręcenia Zombieland. Sam Venom jako film jest przypisany do gatunku akcja i horror, więc mam nadzieję na ciekawe widowisko. Kolejnym atutem jest angaż operatora Matthew Libatique’a znanego ze stałej współpracy z Darrenem Aronofskym. A grzebiąc wśród listy płac zwraca uwagę jeszcze jedna rzecz, wyjątkowo spora ekipa wśród… kaskaderów. I to niezmiernie mnie cieszy! Zerknijcie na zwiastun!

  • Daniel Muszyński

    „Czekam, bo Venoma gra Tom Hardy”

    A poza tym, SPIDER-MAN 3 to tak naprawdę twój ulubiony film Raimiego, chociaż się nie przyznajesz 🙂

    Ja czekam z ekscytacja aż pokażą trailer, w którym się okaże, że Hardy przesadził z siłką, tak jak Henry Cavill w MAN OF STEEL.

    • Nie przyznam się, nawet jak będą mnie torturować jak Chucka Norrisa w Zaginionym w Akcji 3. Co do siłki aktorów to wygląda tak, że produkcja załatwia karnet i trenera za darmo na siłkę, ale później muszą pokazać jedną scenę od pasa w górę bez ciuchów. Nogi to tam ch. nikt nie ćwiczy nóg 😛 I później taka siłka się chwali przed innymi siłkami, że to u nich Tom ćwiczył 🙂 Zresztą pokazywanie rozgrzanego torsu na przekór logice fabuły, albo podciągającej scenę na siłę pod fabułę zawsze było dla mnie podejrzane. To znaczy, wiadomo, że trzeba się pochwalić tym co się robiło przez kilka miesięcy. Przecież już JCVD w „Lwim sercu” napieprzał koks do pieca na statku do Ameryki, a pewnie nie musiał tego robić, bo statek by dopłynął. No ale bice dobrze wyglądały przy rozgrzanym piecu 😀