PoNapisach
Tumblr Instagram Facebook Twitter
NAJNOWSZE LOSOWE
STREFA VHS

Oats Studios – Rakka

Oats Studios, stworzone przez Neilla Blomkampa (Elysium, Chappie) wypuściło pierwszą krótkometrażówkę, która będzie się składała na Oats: Volume 1. To autorski projekt twórcy, któremu ostatecznie nie udało się podejść do wyreżyserowania kolejnej części Obcego. Rakka, bo taki tytuł ma ten krótki metraż, to historia o inwazji obcych. Zobaczcie to 20-minutowe cudeńko.

 • dla mnie autorytet reżysera jako zachęta do obejrzenia wystarczy. nie mam po co obejrzeć trailera.

  • Noo tym bardziej, że to nie jest trailer.. To 20-minutowy film krótkometrażowy. Nie będzie dłuższego.

   • A to pan Karwowski dorobił się takiego fajnego bloga filmowego. Kojarzysz blog prawdziwefilmy.pl ? Prowadziłem go jak może kojarzysz coś. Teraz mam coś innego w głowie.

    • Ja wszystko kojarzę 🙂 Chyba od początku miałeś coś innego na głowie, bo kojarzę też Twoje kolejne blogowe wcielenia. Kojarzę też Twoją prywatną walkę. Powodzenia i wpadaj częściej.

     • super że ktoś czasem patrzy co robię. był okres że pasjonowałem się kinem. potem wylądowałem w szpitalu. a teraz wierzę że magia jest w kazdym z nas i chce ja zrozumiec 🙂

      mysle ze bede Cie odwiedzial jesli moj plan dzialania sie powiedzie. opatrzylem sobie 3 blogi filmowe. garreta, panorame kina i twoj – ktore bym odwiedzal